Bütçeniz Kontrol Altında

Kiralama yöntemi öncelikli ihtiyaçlarınızın belirlenmesi, maximum verim ve en uygun maliyet analizlerinin yapılarak kullanım sürelerinin hesaplanması ile başlamaktadır. Forklift kiralama sürecinde dikkat edilmesi gereken bu konular uzman ekibimizce göz önünde tutularak sizin için en avantajlı yöntem belirlenmektedir. Karşılıklı yapılan görüşmeler sonucunda hesaplanan bütçe doğrultusunda ödemeleriniz belirlenir ve uzun vadeli yada kısa vadeli kiralama süreniz boyunca faaliyetlerinizin aksatılmadan gerçekleştirilmesi sağlanır. Kiralama süresi boyunca karşılaşılan arıza ve aksaklıklar durumunda en kısa zamanda ikame araç temin edilerek faaliyetlerinize aksama yaşanmadan devam etmeniz sağlanmaktadır. Bu sayede Smartlift Makina uygun kiralama ücretleriyle firmanızın yükleneceği yüksek maliyetleri azaltmış ve firmanız için hızlı çözümler sunmuş olacaktır.

Ölçülebilir Ekonomi

Kiralama yöntemini tercih etmek ile birlikte, artık işletmenizde bulundurmak zorunda olduğunuz istifleme ekipmanlarınız için bakım personeli istihdam etmek zorunda kalmayacak, yedek parça maliyetlerinden kurtulmak ile birlikte sahanızda tamir-bakım ve yedek parça stok alanı bulundurmak zorunda da olmayacaksınız.

Smartlift Makina ve İstif Araçları San. Tic. A.Ş. olarak sizlere kiralamada sunduğumuz üstün teknoloji ve kaliteli forkliftlerimiz ile birlikte sizlerin palet başına maliyetlerinizi en uygun seviyeye çekerken, yakıt/enerji maliyetlerinizi en aza indirecek teknolojiler ile sizleri buluşturuyoruz.

Profesyonellere Emanet Ediniz

Global rekabetin kıyasıya çetin olduğu günümüzde, zaman kaybına ve operasyon hatalarına tahammülün olmadığını, yirmi yılı aşkın profesyonel forklift ve iş makineleri kiralama hizmeti tecrübemizle çok iyi bilmekteyiz. Büyük zorluklar ile kurup, yönetmekte olduğunuz işletmenizi emanet edeceğiniz firmanın hem sunduğu ürünler, hem de sunduğu hizmet ile sizlere güven vermesi gerektiğinin de farkındayız.

Smartlift Makina ve İstif Araçları San. Tic. A.Ş. kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet ilkelerini benimseyip deneyimli uzman kadrosu ile müşterilerimizin 7/24 çözüm ortağı olarak yanında olmayı öncelikli görevi benimsemiş bulunmaktayız. Bu sebeple forklift kiralama, forklift alımı, forklift satışı, forklift bakımı, forklift tamiri, forklift servisi gibi her türlü konuda sizlerin çıkarlarını düşünerek hareket etmektedir.

Smartlift Makina ve İstif Araçları San. Tic. A.Ş. olarak Türkiye’nin kendi sektöründe lider durumda bulunan en büyük şirketleriyle çalışıyor olmasını sunduğumuz hizmetin ve bize duyulan güvenin bir ispatı olarak görmekteyiz.

      Çözüm Ortağınız

Smartlift Makina ve İstif Araçları San. Tic. A.Ş. olarak günlük kiralamadan, beş yıla kadar olan kiralamalara kadar farklı alternatifleri ihtiyacınıza en uygun şekilde sizlere sunmaktayız. Filo kiralamalarınızda işletmenizde bulundurulmak üzere ücretsiz yedek ekipman temini sağlamamızın yanı sıra, operasyonun büyüklüğüne göre tesisinizde sabit bakım teknisyeni istihdam etmekteyiz. Smartlift Makina ve İstif Araçları San. Tic. A.Ş.’nin tüm servis kadrosu, Smartlift’e bağlı profesyonel uzman teknisyenlerden oluşmaktadır.

TOP