Forklift Satış Hizmeti

Firmamız ihtiyacınıza uygun, her türlü Forklift, Depo İstifleme Makinası ve benzeri iş makinelerinin kiralamasını ve satışını yapmaktadır.

Günümüzün getirdiği bütün teknolojik gelişmeler teknik işler uzman kadromuz tarafından sürekli olarak takip edilmektedir. İhtiyacınız için en ideal iş makineleri ve teknolojik ürünler müşterilerimizin hizmetine en uygun koşullarla sunulmaktadır.

İstanbul Tuzla'da bulunan Smartlift Makina, Türkiye genelindeki servis ağımız ve çalışan deneyimli personelimizle karşılaştığınız problemler karşısında faaliyetlerinizi aksatmadan, hızlı bir şekilde, güvenlik kurallarına uygun olarak, üstlendiğimiz sorumluluğun bilincinde çalışmalarına devam etmektedir.

Gezici servislerimiz müşterilerimize her zaman hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Herhangi bir distribütörlüğümüz olmaması dolayısıyla ihtiyaç ve isteklere göre her marka ve özellikte forklifti müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

İhtiyacınıza uygun her türlü Forklift, Depo İstifleme Makinası ve İş Makineleri firmamızca satışa sunulmaktadır. 2.el forklift ve makinelerimiz revizyonlu, bakımlı ve boyalı olarak müşterilerimiz için temin edilmektedir.

TOP